• Polski
  • English

Etykiety samoprzylepne

Etykieta samoprzylepna to podstawowy nośnik informacji na temat produktu, jaki możemy znaleźć na całej gamie różnego rodzaju towarów ? tych butelkowanych, foliowanych, jak i dostępnych w pudełkach. Producenci często wybierają etykiety samoprzylepne do znakowania swoich wyrobów ze względu na:etykiety samoprzylepne a4

  • łatwość aplikacji ? drukowane na foliach i papierach samoprzylepnych etykiety można z łatwością przetransferować na opakowanie z dowolnego tworzywa ? plastiku, szkła, folii, a nawet drewna;
  • swobodę wzornictwa ? nowoczesne technologie umożliwiają druk jedno oraz wielobarwny, dzięki czemu etykieta samoprzylepna może zawierać zarówno krótką informację o kraju pochodzenia towaru (etykiety często wykorzystywane na paczkowanych warzywach), jak i przykuwającą oko wielobarwną szatę graficzną;
  • elastyczny format ? etykiety samoprzylepne drukuje się w dowolnych rozmiarach, dostępne są duże etykiety samoprzylepne A4 oraz szereg mniejszych formatów, dzięki czemu rozmiar etykiety można z łatwością dostosować do opakowania oraz zawartości (treści i grafiki).

Etykieta samoprzylepna ? estetyka i trwałość

Jeśli spojrzymy na etykiety towarowe w kategorii wizytówek biznesowych, które nierzadko stanowią formę pierwszego kontaktu klienta z marką przyznamy, że jakość wykonania oraz ich trwałość mają ogromne znaczenie marketingowe. Dlatego Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości etykiety, do produkcji których wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały ? wysokogatunkowe folie samoprzylepne oraz papiery o różnym wykończeniu (mat lub błysk). Klientom, którzy chcieliby zwiększyć atrakcyjność opakowań swoich produktów oferujemy etykiety lakierowane (lakier dodatkowo podnosi odporność etykiety na oddziaływanie promieniowania ultrafioletowego) lub laminowane.

Etykiety samoprzylepne A4 ? nie we wszystkich drukarniach

Nie wszystkie drukarnie oferujące druk etykiet samoprzylepnych posiadają w swojej ofercie etykiety w formacie A4. Unilabels tak!

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom producentów wyrobów wielkogabarytowych oferujemy wysokiej jakości etykiety A4 o podwyższonej trwałości na uszkodzenia. Zastosowanie wysokogatunkowych papierów samoprzylepnych oraz tuszy drukarskich sprawiają, że nadruk na etykietach nie kruszy się i nie rozmazuje, co jest prawdziwą zmorą zarówno sprzedawców, jak i klientów. Etykiety samoprzylepne A4 oferujemy również w wariancie na folii. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepszą folię polipropylenową BOPP. Oferujemy jedno- i wielkokolorowy druk etykiet na papierze o dowolnym wykończeniu oraz foli.

Nie tylko etykiety A4 ? sprawdź naszą ofertę

Producentów napojów butelkowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą etykiet na butelki. Szczególną popularnością cieszą się tu owijki na wyjątkowo trwałych foliach BOPP. Natomiast producentów kosmetyków, w szczególności szamponów do włosów, płynów do kąpieli czy innych produktów użytkowanych w warunkach podwyższonej wilgotności powietrza zachęcamy do zapoznania się z ofertą etykiet termokurczliwych shrink sleeve.